Bowlingu mänguautomaadid

Bowling on tänapäeval väga populaarseks muutunud. Tegemist on meeldiva aja veetmise võimalusega, mille muudab eriti toredaks selle mängu sotsiaalne pool. Kuigi sportlased mängivad bowlingut ka üksi ning seda eelkõige treenimise eesmärgil, siis niiöelda tavainimesed eelistavad seda mängu pigem koos sõpradega mängida. Bowling sobib peale tööpäeva või nädalavahetusel suurepäraselt päevaplaani. Saab kuuli visata ja sõpradega juttu ajada. Mäng ise on samuti suhteliselt lihtne. Seda eelkõige mängu eesmärgi poolest – kuuliga tuleb võimalikult palju kurikaid pikali saada. Ega tegelikkuses nende kurikate pikali saamine nii kerge polegi.

Kuna mäng on nii suure populaarsuse osaliseks saanud, siis on leidnud see tee ka arvutitesse ja nutiseadmetesse. Internetist leiab suurel hulgal erinevaid bowlingu teemalisi mänge. Kuid nupumehed on otsustanud ühendada omavahel lausa kaks populaarset asja – bowlingu ja kasiino mänguautomaadid. Online kasiinodes on tohutul hulgal erineva temaatikaga mänguautomaate ehk slotte. Seega ei tohiks see tulla ka mingi üllatusena, et mänguautomaatide seast leiab ka mitmeid bowlinguga seotud mänguautomaate. Online kasiinodest võib näiteks kohata selliseid mänguautomaate nagu Space Bowling, Bowled Over ja Bowling Slot. Võite mõnikord saada boonust nendel mängudel. Lisateave näiteks tasuta spinnid 2018.

Kuid kas bowlingu mänguautomaadid on tõesti sama head ja põnevad nagu bowling ise. See sõltub muidugi suuresti sellest, kui kvaliteetne mänguautomaat on. Selleks, et bowlingu sõbrad saaksid mänguautomaadist maksimaalse naudingu, peab mänguautomaadi visuaalne pool olema võimalikult ligilähedane päris mängule. Loomulikult on olulisel kohal ka heliefektid. Muidugi peab kuulma seda imelist heli, kui sa oma kuuliga kõik kurikad pikali saad. Enesest mõistetav tundub ka see, et taolised kasiino mänguautomaadid kasutaksid võimalikult palju bowlingule omast terminoloogiat. Terminoloogiat saab kasutada edukalt mänguautomaadi boonuste juures.

Vaatame ka ühte bowlingu mänguautomaati lähemalt – Bowling Slot. Selle mänguautomaadi tegevus toimub mõistagi bowlingusaalis. Taustal on näha kümmet kurikat, mis tuleb auhinna saamiseks pikali visata. Mängul on 5 ketast ja kuni viis võiduliini. Auhinna võitmiseks tuleb saada erinevaid võidukombinatsioone. Iga kombinatsioon algab kahe ühesuguse sümboliga. Sümbolite hulgast leiab näiteks spordikoti, kurikad ja iga bowlingusõbra lemmiku, strike sümboli. Mängus on neli erinevat bowlingu mängijat alates noorest lapsest kuni vanaisani välja. Kui saada võiduliinile ritta viis vanaisa sümbolit, siis võidetakse sellega endale oma panus viie tuhande kordselt tagasi. Sellel mänguautomaadil on olemas ka boonusmäng. Selleks tuleb ekraanile saada vähemalt 3 boonuskurika sümbolit. Selle boonusmängu ajal saab mängida tõelist bowlingut, proovides saada suure auhinna võitmiseks strike’i. Kuid üllatusi tuleb ette ka põhimängus. Näiteks võib võita Scatter sümboliga oma panuse kuni 25-kordselt tagasi.

Bowlingu teemalised online kasiino mänguautomaadid on suurepäraseks võimaluseks, kuidas ühendada oma kaks huvi – bowlingu mängimise ning online kasiinod. Video slotid võimaldavad luua bowlingu saalile üpriski ligilähedast kogemust. Kui ehtne see välja näeb sõltub suuresti kasiinomängude tootja fantaasiast.