Bowlinguturniir teisel pool Läänemerd

Siin on väike meenutus, kuidas mõned meie bowlingusaali külastajad Stockholmis toimunud turniiril käisid. Edasi juba läbi nende sõnade.

Alustame kogu juttu täitsa algusest. Laev pidi väljuma õhtul kuskil viie paiku. Olime kõik juba kenasti oma bowlingu kuulidega tund aega varem kohal. Ega kaua ootama pidanudki ja saimegi peagi laeva poole sammuma hakata. Ööbisime kahes neljases toas. Meid oli küll kokku 6, aga siis saimegi oma kotid ühe voodi peale panna.

Kogunesime ühte tuppa ja muljetasime niisama. Natuke rääkisime ka tulevasest turniirist ja hooplesime niisama, et kes meist kui palju strike’e ära viskab ja et mis siis saab, kui ei tee 300 punktiga puhast mängu. Otsustasime mängule põnevuse lisamiseks teha nii, et meie kuue arvestuses esikoht saab kaotajatelt sümboolselt kolm õlut ja teine koht kaks õlut. Kusjuures viimaseks jääja peab ostma kaks õlut.

Kuid kaua sa ikka kuuekesti ühes kajutis istuda jõuad. Pealegi oli seal juba väga umbseks läinud. Raiu või kirvega endale tee läbi õhu ukseni. Aga välja me saime. Ja seadsime sammud poe poole. Ostsime sealt endale näksimist kaasa ja perele külakosti ka kohe ära. Viisime saadud kraami kajutisse ära ja läksime pubisse. Ei hakanud midagi suurt süüa võtma, võtsime ainult pisut snäkke ja mõned õlled. Seina ääres kössitavad mänguautomaadid ei suutnud märkamatuks jääda. Võib-olla need isegi proovisid, aga kui tegu pole just rikki läinud slotiga, siis on sellel küljes nii palju tulesid, et see võiks tervet baari ära valgustada. Läks jälle muidugi lõõpimiseks, et kes mänguautomaadist kui palju raha ära suuta jõuab ja mida kõike selle eest kokku osta saab. Aga reaalsuses asjad päris nii ei läinud. Vähemalt saime rahakoti vahel vedelevatest tüütutest müntidest lahti. Ega kasiinosse ei tõmba nagunii, aga mõnikord võib ju natuke lõbutseda. Mõistuse piires muidugi.

bowling slot casino

Vaatasime endale ühe laua välja, mille ümber istuda ja algavat šõud vaadata. Kostüüme oli ikka seinast-seina. Ühe tantsutrupi riided olid ausõna oma välimuselt nagu bowlingu kurikad. Kuulikujuline kogukam artist tuli küll mõned esinemised hiljem. Kahju, et laevas bowlingusaali polnud, oleks täitsa hea meelega mõned visked veel teinud.

Ei hakanud õhtut väga pikaks ajama ja tahtsime hiljemalt 12 magama jääda. Homme oli ju ikkagi tulemas tähtis päev. Võitmine tundus nagunii ebareaalne, kuid vähemalt tuli klubikaaslastele ära teha. Või siis halvimal juhul enda omade seast teiseks jääda. 

Hommikul toimus kõik kiiresti. Kähku hambad puhtaks, duši alt läbi, käisime söömas, pakkisime oma kotid uuesti kokku ja läksimegi laeva pealt ära. Üks meist on varem korduvalt siin käinud ja siis oskas meid metrooga kesklinna viia. Meie võistluspaik polnud õnneks kaugel ja ei tulnud kuigi palju oma kottidega ringi liikuda. Võistlusest tuleb juttu järgmises postituses. Võistluste jaoks soovime Kansas City kasiino linnale kuuluvat head uisutamist puudutavat artiklit, mida saate siin lugeda.